Відгуки про компанію Exotic Food
- Юлия С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня!
Дякуємо за покупку та відмінну оцінку нашої праці, дуже приємно!!!
Чекаємо на нові замовлення!)
- Коментар продавця
- Натуся Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня!
Дякуємо за покупку та відмінну оцінку нашої праці, дуже приємно!!!
Чекаємо на нові замовлення!)
- Коментар продавця
- Юлія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня!
Дякуємо за покупку та відмінну оцінку нашої праці, дуже приємно!!!
Чекаємо на нові замовлення!)
- Коментар продавця
- Іріна А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня!
Дякуємо за покупку та відмінну оцінку нашої праці, дуже приємно!!!
Чекаємо на нові замовлення!)
- Коментар продавця
- Наталья О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олія гарбузова рідка ,не густа рідина, без явно вираженого запаху гарбуза . Є набагато смачніше і добріше . Олія та і все ,в салати можна ,але великого задоволення нема ,якщо порівнювати з іншими виробниками
- Коментар продавця
Доброго дня!
Дякуємо за покупку та відмінну оцінку нашої праці, дуже приємно!!!
Чекаємо на нові замовлення!)
- Коментар продавця
- Наталя Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня!
Дякуємо за покупку та відмінну оцінку нашої праці, дуже приємно!!!
Чекаємо на нові замовлення!)
- Коментар продавця
- Зінаїда О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня!
Дякуємо за покупку та відмінну оцінку нашої праці, дуже приємно!!!
Чекаємо на нові замовлення!)
- Коментар продавця
- Артем Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня!
Дякуємо за покупку та відмінну оцінку нашої праці, дуже приємно!!!
Чекаємо на нові замовлення!)
- Коментар продавця
- Христина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня!
Дякуємо за покупку та відмінну оцінку нашої праці, дуже приємно!!!
Чекаємо на нові замовлення!)
- Коментар продавця
- Ірина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня!
Дякуємо за покупку та відмінну оцінку нашої праці, дуже приємно!!!
Чекаємо на нові замовлення!)
- Коментар продавця

